Instalacja Fotowoltaiczna dla Twojego domu

Dla domu

Oferujemy kompleksowe doradztwo i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach jednorodzinnych.

Wielkość instalacji pv dostosowujemy do zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na energię oraz rodzaju pokrycia  i powierzchni dachu, na którym dana instalacja będzie montowana.

Elektrownie Fotowoltaiczne instalujemy:

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne opierają się o wykorzystanie najbardziej nowoczesnej technologii modułów fotowoltaicznych i falowników, dlatego z pełnym przekonaniem udzielamy długoletnich gwarancji na wykonane przez nas instalacje oraz dostępne produkty.

Foto Volt Eko to:

Finansowanie

Umożliwiamy kontakt z bankami dysponującymi specjalną ofertą kredytową na mikro instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych oraz firm. Przykładowe oprocentowanie takiego kredytu to 4,99% rocznie, prowizja za udzielenie 0,99%, a inwestycja może zostać skredytowana w 100%.

Dodatkowe korzyści finansowe to ulga podatkowa: możliwość odpisu od dochodu do 53.000 zł wydanych na instalację fotowoltaiczną , a także dopłata 4000 zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w ramach programu Mój Prąd

Aplikacja

FusionSolar Huawei linkKontakt

Jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej na Śląsku - Zapraszamy do kontaktu z Foto Volt Eko.

 

Zadzwoń po bezpłatną wycenę
601 542 452

Aktualności i artykuły

Tu nas znajdziesz:

2019-2021 © Foto Volt Eko - Fotowoltaika Katowice. Fotowoltaika Tychy, Fotowoltaika Śląsk. Doradztwo, sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych w Katowicach, Tychach, Chorzowie, Gliwicach i innych miejscowościach Górnego Śląska.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net